Egeløvsvej 30 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Virum - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Virum. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Virum er to af de seneste boliger, der er kommet på markedet, villaen på Egeløvsvej 30 og rækkehuset på Uglevangen 46. Begge boliger tilbydes med generøse 5 værelser i attraktive områder.

På Egeløvsvej 30 finder man en rummelig villa på 135 m², placeret på en grund på hele 1131 m². Den er sat til salg for 9.795.000 DKK og lokker dem, der søger en villa med masser af udenomsplads.

Rækkehuset på Uglevangen 46, der er på 132 m², udbydes ligeledes som en attraktiv mulighed i Virum. Ejendommen ligger på en mindre grund på 513 m² og udbydes til en pris på 8.495.000 DKK.

Begge boliger kommer uden angivet månedlig ejerudgift, men de tilbyder forskellige boligtyper til potentielle købere i Virum.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga