Skodsborgvej 24 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Virum - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Virum. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Virum er der kommet to nye boliger på markedet, heriblandt villaen på Skodsborgvej 24. Med et areal på 126 m² fordelt på 4 rum, tilbyder denne villa et rummeligt hjem på en grundstørrelse af 792 m² til prisen af 8.495.000 DKK.

En anden mulighed er rækkehuset på Kronebakken 57. Dette rækkehus giver 114 m² fordelt på 5 rum, på en grund på 256 m². Med en pris på 7.995.000 DKK, er det et attraktivt valg for dem, der søger et lidt mindre hjem.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga