3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Virum. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Virum byder det aktuelle boligmarked på to nye villaer til salg: Geelsdalen 8 og Parcelvej 78B.
Villaen på Geelsdalen 8 er prissat til 9.495.000 DKK. Denne ejendom tilbyder en rummelig bolig på 160 m², som er fordelt på 6 værelser. Med en generøs grund på 1.010 m² er der rigelig plads til udendørs aktiviteter.
Den anden villa ligger på Parcelvej 78B, også med et areal på 160 m², men fordelt på 5 værelser. Prisen her er sat lidt lavere til 8.995.000 DKK. Grunden er en smule mindre med 900 m².
Begge ejendomme er attraktive boliger på markedet og præsenterer forskellige fordele for potentielle købere.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.