Brovænget 27A og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Virum - se boligerne her.

dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Virum. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Virum er to spændende boliger netop kommet på markedet: villaen på Brovænget 27A og rækkehuset på Åbrinken 52. Disse boliger tilbyder forskellige muligheder for potentielle købere i området.

Villaen på Brovænget 27A er et rummeligt hjem med en boligstørrelse på 154 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Ejendommen ligger på en stor grund på 1557 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 12.995.000 kr.

Rækkehuset på Åbrinken 52 tilbyder lidt mindre plads med sine 136 kvadratmeter, også med 5 værelser. Denne bolig er beliggende på en mere kompakt grund på 326 kvadratmeter og er udbudt til 9.350.000 kr.

Begge boliger byder på fem rum, hvilket kan imødekomme behovene for en familie, der søger et nyt hjem i Virum. Med disse to nye boliger er der variation i både pris og størrelse, afhængig af købernes ønsker og behov.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler